top of page

Mini Dragon Group (ages 6-7)

Público·5 membros

Kaip sukurti apklausa facebook grupeje ir pritraukti naujų sekėjų


Kaip sukurti apklausa facebook grupeje
Facebook yra viena iš populiariausių socialinių tinklų, kurioje galite bendrauti su draugais, sekti mėgstamus asmenis ar organizacijas, dalintis nuomonėmis ir informacija. Vienas iš būdų, kaip padaryti savo facebook turinį įdomesnį ir interaktyvesnį, yra sukurti apklausą. Apklausa yra klausimas, kurį užduodate savo sekėjams ar grupės nariams, ir siūlote kelis atsakymo variantus. Žmonės gali balsuoti už savo pasirinktą variantą ir matyti kitų balsavimo rezultatus.
kaip sukurti apklausa facebook grupejeFacebook apklausa gali būti naudinga tiek verslui, tiek bendruomenei. Jūs galite naudoti apklausą, kad sužinotumėte savo auditorijos nuomonę apie jūsų produktus, paslaugas, idėjas ar aktualias temas. Taip pat galite naudoti apklausą, kad padidintumėte savo turinio įtraukiamumą, skatintumėte diskusijas ir dialogą, stiprintumėte ryšius su savo sekėjais ar grupės nariais.


Kaip sukurti apklausa facebook grupeje žingsnis po žingsnio
Norėdami sukurti apklausa facebook grupeje, jums reikės turėti grupės narystę ir leidimą skelbti pranešimus. Jei jūs esate grupės administratorius ar moderatorius, jūs galite sukurti apklausą bet kurioje grupėje. Jei jūs esate paprastas grupės narys, jūs galite sukurti apklausą tik tose grupėse, kurios leidžia nariams skelbti pranešimus. Štai kaip tai padaryti:


Prisijunkite prie facebook grupės, kurioje norite sukurti apklausą
Pirmiausia, prisijunkite prie savo facebook paskyros ir eikite į grupę, kurioje norite sukurti apklausą. Jei jūs nesate grupės narys, jums reikės užsiregistruoti ir laukti patvirtinimo. Jei jūs esate grupės narys, jūs galite tiesiog paspausti ant grupės pavadinimo ir atsidaryti jos puslapį.


Sukurkite viešą pranešimą ir pasirinkite apklausos parinktį
Antra, sukurkite viešą pranešimą, kuris bus matomas visiems grupės nariams. Tam paspauskite ant lauko, kuriame parašyta "Ką norite pasakyti?" arba "Kokios naujienos?" ir įveskite savo pranešimo tekstą. Tada paspauskite ant trijų brūkšnių simbolio apačioje ir išskleiskite papildomas parinktis. Pasirinkite "Apklausa" ir atsidarysite apklausos kūrimo langą.


Įveskite savo apklausos klausimą ir variantus
Trečia, įveskite savo apklausos klausimą į laukelį, kuriame parašyta "Užduokite klausimą". Klausimas turėtų būti aiškus, konkretus ir susijęs su jūsų grupės tema. Tada įveskite bent du atsakymo variantus į laukelius, kuriuose parašyta "Pridėti variantą". Variantai turėtų būti trumpi, paprasti ir nedubliuoti vienas kito. Jūs galite pridėti daugiau variantų paspaudę ant "Pridėti dar vieną variantą" arba leisti nariams pridėti savo variantus pasirinkę "Leisti žmonėms pridėti savo variantus".


Nustatykite apklausos trukmę ir kitas parinktis
Ketvirta, nustatykite, kiek laiko norite leisti žmonėms balsuoti už savo apklausą. Tam paspauskite ant laukelio, kuriame parašyta "Nustatyti trukmę" ir pasirinkite vieną iš siūlomų variantų: 1 diena, 1 savaitė, nesibaigianti arba pasirinktinis. Jei pasirinksite pasirinktinį variantą, jums reikės nurodyti datą ir laiką, kada apklausa baigsis. Taip pat jūs galite nustatyti kitas parinktis, pvz., leisti žmonėms balsuoti už kelis variantus arba anonimizuoti balsavimo rezultatus.


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje nemokamai


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su messenger


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su nuotraukomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su video


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su istorijomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su lipdukais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su daugiau nei dviem parinktimis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su laiko limitu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su anoniminiu balsavimu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su rezultatų rodymu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su komentarais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su dalinimusi


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su nuorodomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su klausimynu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su testu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su žaidimu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su reitingavimu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su skale


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su grafikais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su statistika


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su anketa


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su tyrimu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su atsiliepimais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su nuomonėmis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su pasirinkimu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su būsena


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su emocijomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su vertinimu


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su rekomendacijomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su patarimais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su idėjomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su pasiūlymais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su kritika


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su poreikiais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su lūkesčiais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su interesais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su pomėgiais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su vertybėmis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su tikslais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su problemomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su sprendimais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su iššūkiais


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su galimybėmis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su naujovėmis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su tendencijomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su aktualijomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su įžvalgomis


* Kaip sukurti apklausa facebook grupeje su patirtimis


Spaus Spauskite pranešimą ir stebėkite rezultatus
Penkta, spauskite ant "Pranešti" mygtuko ir publikuokite savo apklausą. Jūsų apklausa bus matoma visiems grupės nariams ir jie galės balsuoti už savo pasirinktus variantus. Jūs galėsite stebėti balsavimo rezultatus realiu laiku ir matyti, kiek žmonių balsavo ir kokie variantai yra populiariausi. Jūs taip pat galėsite redaguoti ar ištrinti savo apklausą, jei reikia.


Facebook apklausų geriausios praktikos ir pavyzdžiai
Norėdami sukurti sėkmingą facebook apklausą, jums reikės laikytis kai kurių gerų praktikų, kurios padės jums užduoti tinkamus klausimus, pateikti prasmingus variantus ir pasiekti savo tikslą. Štai keletas patarimų, kaip sukurti geras facebook apklausas:


Formuluokite aiškų ir konkretų klausimą
Jūsų apklausos klausimas turėtų būti aiškus ir konkretus, kad žmonės suprastų, ką jūs norite sužinoti ir kodėl. Klausimas turėtų būti susijęs su jūsų grupės tema ir aktualus jūsų auditorijai. Klausimas turėtų būti trumpas ir paprastas, kad žmonės nesunkiai galėtų atsakyti. Klausimas turėtų būti nešališkas ir neutralus, kad žmonės nesijustų spaudžiami ar manipuliuojami.


Pateikite trumpus ir paprastus variantus
Jūsų apklausos variantai turėtų būti trumpi ir paprasti, kad žmonės lengvai galėtų juos perskaityti ir pasirinkti. Variantai turėtų būti aiškiai skirtingi vienas nuo kito ir nedubliuoti vienas kito. Variantai turėtų būti išsamūs ir apimti visas galimas atsakymo galimybes. Variantai turėtų būti teigiami ir konstruktyvūs, kad žmonės nesijustų įžeisti ar pažeminti.


Prisitaikykite prie savo auditorijos ir tikslo
Jūsų apklausa turėtų būti pritaikyta prie savo auditorijos ir tikslo. Jūs turėtumėte žinoti, kas yra jūsų grupės nariai, kokie yra jų poreikiai, interesai, nuomonės ir lūkesčiai. Jūs turėtumėte žinoti, koks yra jūsų tikslas, ką jūs norite sužinoti ar pasiekti su savo apklausa. Jūs turėtumėte naudoti tinkamą toną, kalbą, stilių ir humorą, kad pritrauktumėte ir įtrauktumėte savo auditoriją.


Skatinkite dalyvavimą ir diskusijas
Jūsų apklausa turėtų skatinti dalyvavimą ir diskusijas tarp jūsų grupės narių. Jūs turėtumėte naudoti naudoti atvirus ir įdomius klausimus, kurie skatintų žmones pasidalinti savo nuomone, patirtimi, patarimais ar idėjomis. Jūs turėtumėte reaguoti į žmonių komentarus, padėkoti jiems už jų balsus, pateikti papildomos informacijos ar nuorodų, užduoti papildomų klausimų ar pakviesti juos dalyvauti kitose apklausose. Jūs turėtumėte sukurti draugišką ir bendradarbiavimo atmosferą, kurioje žmonės jaustųsi vertinami ir įsitraukę.


Analizuokite ir panaudokite rezultatus
Jūsų apklausa turėtų būti analizuojama ir panaudojama rezultatams. Jūs turėtumėte stebėti, kiek žmonių dalyvavo jūsų apklausoje, kokie buvo jų balsavimo rezultatai, kokie buvo jų komentarai ir atsiliepimai. Jūs turėtumėte išsiaiškinti, ką jūs sužinojote iš savo apklausos, ar jūs pasiekėte savo tikslą, ar jūs patenkinate savo auditorijos poreikius ir lūkesčius. Jūs turėtumėte panaudoti savo apklausos rezultatus, kad pagerintumėte savo produktus, paslaugas, idėjas ar turinį, ir praneštumėte savo auditorijai apie jūsų veiksmus ir pokyčius.


Išvada ir DUK
Facebook apklausa yra puikus būdas sužinoti savo auditorijos nuomonę, padidinti savo turinio įtraukiamumą ir stiprinti savo ryšius su savo sekėjais ar grupės nariais. Norėdami sukurti sėkmingą facebook apklausą, jums reikia laikytis kelių paprastų žingsnių: prisijungti prie facebook grupės, kurioje norite sukurti apklausą, sukurkite viešą pranešimą ir pasirinkite apklausos parinktį, įveskite savo apklausos klausimą ir variantus, nustatykite apklausos trukmę ir kitas pari


Informações

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page